MENÜ
Your Cart

Müşteri Hizmetleri

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği:

Üyelik için girdiğiniz her tüm bilgiler gizli kalacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkaları sizinle ilgili bilgilere ulaşamaz ve bu bilgileri değiştiremez.

Teslimat:

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Türkiye 'nin her noktasına ürünlerimizin teslimatı yapılabilmektedir.


Hafta içi günlerde 12:00’ ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 12:00’ den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Hafta sonları ürün gönderimi yapılmamaktadır. Cuma günleri 12:00’ den sonra verilen siparişler takip eden pazartesi günü kargoya verilir. Kargo teslim süresi İstanbul içi 1 iş günü, diğer iller için 1-3 iş günüdür. Lütfen teslim tarihi seçerken dikkat ediniz.


Garanti ve İade Şartları:


Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.


Ürünlerinizi iade etmek için nedeni ile birlikte [email protected] adresine yazabilir ya da 0532 477 99 40 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.


Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.


Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.


Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.